Carola Modrý samet

Narodila jsem se 10.6.1995 v Plzni. Rodiče byli dobří psi, více o nich se můžete dozvědět v mém rodokmenu.
Po několika týdnech si mne odvezla moje současná panička a nyní žijeme v Plaňanech poblíž Kolína. V roce 1996 jsem byla na bonitaci, kde jsem byla ohodnocena jako chovná se základními mírami: výška 39 cm a délka 42 cm.

 
Já a Sindy na dovolené (to mi byly asi 4 měsíce) 


 Už od narození jsem velmi temperamentní, ráda skáču (za něčím), výborně hopsám po zadních (zejména když někdo okolo mne nese něco dobrého a je to na mne moc vysoko). Ráda proháním po poli nebo v lese všechno živé , takže většinu času na dovolených strávím raději na vodítku. Jsem velmi bystrá a chytrá (podle páníčků až moc). Nejsem žádný hrdina a jsem ve větší společnosti trošku nervózní a nevydržím chvilku v klidu.

Když mi byl rok, tak mne panička vzala na první oblastní klubovou výstavu, kde jsem byla hodnocena jako výborná. Výstava se mi ale vůbec nelíbila. Musela jsem stát v klidu, tvářit se vznešeně a stále mne někdo okukoval. Za několik měsíců to se mnou zkusila ještě jednou na mezinárodní výstavě psů, kde jsem byla hodnocena jako velmi dobrá. Pak jsme společně došli k závěru, že předvádění po výstavách není nic pro mne a raději se dál budu honit za míčkem po zahradě.
 

rodokmen Carola Modrý samet

Vrh A

V lednu 1998 jsem byla poprvé za ženichem. Panička mi vybrala hezkého pejska IMONTY z Hauserova království. A 30.3.1998 se mi narodili dva kluci ANDY a ANRY.

jména štěňatAndy z OharcůAnry z Oharců
pohlavíPESPES
porodní váha300 g250 g
váha v 7 týdnu2800 g2500 g
barvaapricot – středně sytáapricot – středně sytá
hodnocenítypický střední pudl, pěkné hlavy, vynikající ucho, vynikající vitalita,typický střední pudl, pěkné hlavy, vynikající ucho, vynikající vitalita,

Imonty z Hauserova království

 Pes pudl střední apricot, bonitační kód 41,5/43,0. Narozen 15.9.1995.

OtecGolden Ben Flodur CS
Matka Barbie z Hauserova království
Tituly:3 x CACIB, 2 x Res. CACIB, 5 x vítěz plemene, 7 x CAC, CACA, 2 x Res. CAC, Čekatel klubového champ., Čekatel vítěze ČR, Klubový champ. mladých, český junior champ.